BatorkesziaLap

Határtalan konfi-hétvége

Konfirmandustalálkozó

2015. június 13-14-én a Nagyvárad-Réti Református Egyházközség konfirmandusait látja vendégül a Bátorkeszi Református Egyházközség a Fireszke Gyermek-, Ifjúsági és Konferenciaközpontban. 

A két egyházközség kapcsolata 2008-ra nyúlik vissza. A gyülekezetek lelkipásztorainak szolgálatai mellett a nagyváradi Sztárai Mihály Énekkar, a Váradi Dalnokok, a Csillagocska Néptánccsoport  is járt már Bátorkeszin,  ill. a Bátorkeszi Református Énekkar is szolgált már Nagyváradon.

A nyári szünet előtt egy határtalan konfirmandus hétvége keretében  a fiatalok keresik a közös dolgokat Felvidék és Erdély-Partium között.

Szombaton ismerkedés, játék és szeretetvendégség várja a fiatalokat a Fireszke-központban. Vasárnap pedig istentisztelet a bátorkeszi református templomban, ahol igét hirdet Dr. Pálfi József nagyvárad-réti lelkipásztor, valamint egy rövid színdarabbal kedveskednek a nagyváradi konfirmandusok.

Cz. Zs. 

 

Ön itt van: Home Hitélet Határtalan konfi-hétvége