BatorkesziaLap

Főlap Sport Labdarúgás Szerencsétlen vereség a listavezetőtől

Szerencsétlen vereség a listavezetőtől

Szoros meccsen szenvedtünk vereséget a listavezető Aranyostól, a hajrában kaptuk a második, vereségünket jelentő gólt. Kis szerencsével pontot, vagy akár pontokat is szerezhettünk volna a feljutásra pályázó csapattól. A következő felállításban szaladtunk ki a pályára: Bachorecz-Sipos,Sátek,Tóth(Cséplő Z.),Dela Cruz,Szigeti-Dobai(Kaszab),Cséplő T.,Németh,Paulik(Száraz)-Barton.

Kissé védekező felállításban és taktikával kezdtük a meccset, tartva az ellenfél félelmetes csatársorától, akik rengeteg gólt termeltek eddig a tavaszi szezonban. Más kérdés, hogy a meccs elején kiderült, hogy rettegett, felsőbb osztályokat is megjárt támadójuk csupán a cserepadon kap helyet. A félidő vége előtt azonban beállt, de 5 perc után le kellett cserélni, miután keményen ütközött védelmünkkel. Reméljük komolyabb baja nem esett. Az első félidőben inkább a mezőnyjáték dominált, a helyzetek elmaradtak. A labdát mi birtokoltuk egy picivel többet, de nagy helyzeteket nem sikerült kialakítanunk. Háromszor veszélyeztettünk távolról, de sajnos mindhárom próbálkozás elkerülte a kaput. Voltak veszélyesnek ígérkező beadásaink is, de rendre nem találta meg a labdával a feladó a címzettet. Az aranyosiak kapura veszélytelenül játszottak, kapusunknak egy alkalommal kellett lövésnél hárítania, inkább beadásokkal próbálkoztak, de helyzetekig nem jutottak. Parázs jelenetekkel zárult a félidő, a feljebb említett támadó sérülése nyomán elégedetlenkedtek a vendégjátékosok és vezetők. A második félidőben jóval több esemény zajlott, mint az elsőben. Nagyobb fokozatra kapcsoltak a vendégek. A játékrész elején rögtön egy kapufával kezdtek, a támadójuk fejese azonban kifelé pattant a lécről. A vendég csapat átvette az irányítást, kissé beszorultunk a kapunk elé, de nagy helyzetük még így sem alakult ki. Bachorecz kapusunknak egyszer kellett védenie, egy lövést hárított, majd a kipattanót is sikeresen szedte fel. A vezetést a vendégek szerezték meg, egy beadást követően óriási kavarodás támadt a kapunk előtt és a labda bevánszorgott valahogy a gólvonal mögé. Nem sok telt el, s máris újra döntetlenre állt a meccs, egy szöglet után Sátek maradt elöl, és a támadás végén fejessel vette be az ellenfél kapuját Cséplő Tibor beadása után. 1-1 után újra nyomott az ellenfél, sorra lőtték a szögleteket, egyik beadásuk kis híján öngóllal zárult. A végén gólt mi is szerezhettünk volna, Száraz fordult kapura, szorongatott helyzetből lövést választott elesés helyett, ugyanis a védő húzta a mezét, ki tudja mi lett volna ha elesik. A végén aztán jött a csattanó, egy lövés a 16-osról talált utat a hálónkba. Reagálni már nem maradt időnk, nem sokkal ezután lefújta a bíró a meccset. Kár az elhullajtott pontért, ugyanis véleményem szerint megérdemeltük volna. Nincs mese, jövő héttől el kell kezdenünk a pontok gyűjtését, ha nem akarunk beleragadni a középmezőnybe. Hétvégén Dulovcera utazunk, ahol nem lehetetlen a győzelem, mindent meg is fogunk tenni a három pont érdekében.